Strona główna > Okulary i soczewki progresywne > Cztery powody, dla których warto zdecydować się na LASIK teraz

4 sposoby, dzięki którym LASIK sprawia, że Twoje życie jest o wiele lepsze

(...I 1 dobry powód, aby poddać się zabiegowi LASIK TERAZ)

Bill i Amanda przez lata oszczędzali na specjalną wycieczkę z okazji ich10. rocznicy. W końcu się doczekali, rozkoszując się białymi piaszczystymi plażami i turkusowymi wodami Malediwów. Pierwszego dnia wybrali się na wycieczkę nurkową, aby zobaczyć jedne z najbardziej zapierających dech w piersiach podwodnych krajobrazów na świecie. To było wszystko, o czym marzyli, dopóki inny nurek przypadkowo nie wpadł na Amandę pod wodą. W wyniku zderzenia Amanda straciła maskę, która wypełniła się wodą morską i wypłukała soczewki kontaktowe wprost do oceanu. Amanda bezpiecznie wróciła na łódź, ale nie mogąc dobrze widzieć, resztę dnia spędziła, siedząc na pokładzie z załogą. Tego wieczoru - w okularach zapasowych - ze smutkiem słuchała, jak inni nurkowie opowiadali o kolorowych rybach i wspaniałych rafach koralowych. Gdy tylko wróciła z Billem do domu, zadzwoniła, aby porozmawiać o operacji LASIK, dzięki której już nigdy nie będzie mogła niczego przegapić tylko dlatego, że do oglądania potrzebuje soczewek na receptę.

Noszenie okularów lub kontaktów może mieć i ma wpływ na każdą część Twojego życia, od momentu, kiedy się budzisz - po omacku szukając okularów - aż do momentu, kiedy zasypiasz na kanapie w kontaktach i budzisz się o 3 nad ranem z czerwonymi, drapiącymi oczami. Oto cztery powody, dla których warto rozważyć poprawę swojego życia dzięki operacji LASIK:

  1. Brak konieczności noszenia okularów lub soczewek kontaktowych. Ile czasu przez lata spędziłeś na manipulowaniu swoimi okularami? Noszenie soczewek korekcyjnych oznacza konieczność zabierania ich - i zamienników, jeśli podróżujesz - wszędzie ze sobą, martwienie się o ich zgubienie lub uszkodzenie, a także niemożność noszenia ich z powodu suchości, alergii lub urazów. Jest to kolejny kłopot, z którym nie musisz się już zmagać po operacji LASIK. Wielu z naszych pacjentów określa zabieg LASIK jako "zmieniający życie".
  2. Zastanawiając się nad uciążliwością okularów i kontaktów, warto zastanowić się nad kosztami? Ile wydałeś przez lata na wizyty u lekarza, nowe okulary do każdego możliwego zastosowania, soczewki kontaktowe, etui, krople do oczu i środki czyszczące? To mogą być setki, a nawet tysiące dolarów rocznie, w zależności od wyboru okularów. Z czasem długotrwała operacja LASIK pozwala zaoszczędzić pieniądze.
  3. Lepsze widzenie. Jeśli kwalifikujesz się do operacji LASIK, przejdziesz szybką, bezbolesną procedurę korygowania problemów ze wzrokiem trwających od dziesięcioleci i praktycznie od razu będziesz cieszyć się wolnością, jaką daje znacznie lepsze widzenie. Z zabiegu LASIK skorzystało ponad 19 milionów osób. Będziesz się zastanawiać, dlaczego tak długo zwlekałeś!
  4. Masz dość wciskania spoconych okularów podczas ćwiczeń? Masz dość suchych oczu i podrażnień w sezonie alergicznym, na plaży lub po długim dniu spędzonym w Internecie? Te problemy znikną, gdy poddasz się zabiegowi LASIK. Koniec ze stresem związanym z czymś tak ważnym w codziennym życiu jak wzrok. (Czy wspomnieliśmy o zmianie życia?).

Jednak zabieg LASIK nie jest przeznaczony dla wszystkich. Osoby po 40. roku życia zazwyczaj zaczynają dostrzegać w swoich oczach zmiany, które mogą oznaczać, że zabieg LASIK nie jest najlepszym wyborem - ale nie należy rozpaczać! Mamy inne opcje korekcji wzroku, które oferują te same korzyści i sprawią, że nigdy nie będziesz potrzebował czytników! Jeśli masz od 18 do 40 lat, TERAZ jest czas, aby rozważyć LASIK, a jeśli masz ponad 40 lat, porozmawiajmy o naszych innych wspaniałych opcjach.

Zadzwoń pod numer (423) 855-8522 już dziś, aby umówić się na wizytę i dowiedzieć się więcej o tej ekscytującej, sprawdzonej procedurze!