Strona główna > Okulary i soczewki progresywne > Cztery sposoby na maksymalne wykorzystanie środków HSA/FSA w 2021 r.

Trudno uwierzyć, że rok 2022 jest już za kilka tygodni, ale zanim się obejrzysz, już będzie! A wiadomo, co to oznacza: czas wykorzystać pozostałe w tym roku fundusze HSA/FSA, zanim wygasną.

Kiedy sprawdzisz stan swojego konta wydatków medycznych, zwróć uwagę, czy jakiekolwiek środki mogą być przeniesione na następny rok. Niektórzy pracodawcy nie zezwalają na przenoszenie środków na następny rok, a ci, którzy to robią, zazwyczaj ograniczają je do 500 dolarów lub mniej.

Najlepszy sklep optyczny w Chattanooga jest pełen wspaniałych nowych produktów, aby rozpocząć 2022 w stylu. Oto cztery świetne powody, aby umówić się na spotkanie i zmaksymalizować to, co pozostało na Twoim koncie wydatków medycznych już dziś.

1. Badania okulistyczne

Badania oczu są istotną częścią utrzymania zdrowia. Nie tylko może nasz optometrysta wykryć choroby oczu we wczesnym stadium, objawy oczu mogą być również pierwszą oznaką cukrzycy lub wysokiego ciśnienia krwi. Większość osób dorosłych potrzebuje corocznego badania oczu od 30 roku życia. Wykorzystanie elastycznych funduszy na badanie wzroku jest świetną inwestycją w Twoje ogólne samopoczucie.

2. Okulary

Okulary są jednym z akcesoriów, które wielu z nas nosi każdego dnia. Podczas gdy dobrze jest mieć jedną parę, która pasuje do wszystkiego, to jest również dużo zabawy, aby mieć różne okulary do noszenia na różne okazje. Nowa para okularów może poprawić twój wygląd i nastrój. Allied Optical Shop jest podekscytowany możliwością posiadania następujących oprawek projektantów i wielu innych!

  • Nash od American Eyewear MFG
  • Missoni
  • Coach
  • Vera Bradley
  • Vera Wang
  • Bebe
  • Jimmy Choo

Nie jesteś pewien, jakich okularów potrzebujesz? Obejrzyj, jak dr Herron wyjaśnia różne rodzaje dostępnych obecnie soczewek korekcyjnych.

3. Kontakty

Czy próbowałeś w przeszłości nosić soczewki kontaktowe, ale nie sprawdziły się one w Twoim przypadku ze względu na suchość oka lub inne schorzenie? Technologia uległa poprawie i wiele osób, które uważają, że nie mogą nosić kontaktów, w rzeczywistości mogą je nosić. Obejrzyj ten krótki film, aby usłyszeć przemyślenia dr Herron na temat soczewek kontaktowych.

4. Okulary przeciwsłoneczne

Nawet w zimie Twoje oczy potrzebują ochrony przed szkodliwymi promieniami słonecznymi. Niektórzy ludzie uważają okulary przeciwsłoneczne na receptę za luksus, ale tak naprawdę nie ma lepszego sposobu na ochronę Twoich cennych oczu. Allied Optical oferuje imponujący wybór męskich i damskich okularów przeciwsłonecznych od takich projektantów jak Oakley, Ray Ban, Rio Ray i Marc Jacobs.

Nie ryzykuj utraty swoich ciężko zarobionych, przed opodatkowaniem dolarów! Zadzwoń lub wyślij sms pod numer (423) 855-8522, aby umówić się na wizytę z dr Herronem, lub zadzwoń/wyslij (423) 933-0010, aby połączyć się z Allied Optical Shop. Należy pamiętać, że Allied Eye akceptuje karty HSA/FSA tylko w przypadku artykułów na receptę, w tym okularów, okularów przeciwsłonecznych i kontaktów.